Kalendář Akcí

O portále

logo

 

Web restaurace.g6.cz, nabízí všem návštěvníkům restauračních zařízení možnost ohodnotit kvalitou restaurací, hotelů, klubů a hospůdek v okrese Blansko a tak se podělit s ostatními potenciálními zákazníky o své zkušenosti. Zde můžete ohodnotit Vámi navštívený podnik a to jak kladně, tak i záporně. 

 

Přivítáme, pokud ohodnotíte kvalitu jídel, prostředí a obsluhu podniku, který se nachází v okrese Blansko. Pokud by jste chtěli přidat recenzi podniku mimo okres Blansko, bude samozřejmě také uveřejněna v sekci Ostatní podniky. 

Věříme, že náš web pomůže ve zkvalitnění služeb v restauračních podnicích a napomůže návštěvníkům v rozhodování, který podnik navštívit a kterému se raději "obloukem vyhnout". 

Všem majitelům a provozovatelům restauračních zařízení, nabízíme zveřejnění základních informací o jejich podniku ZDARMA.

Samozřejmě, si každý může vybrat i placenou verzi prezentace, ve které může zveřejnit veškeré informace o podniku. 

Připravena je i možnost zadávání krátkých informací o pořádaných akcích a možnost uveřejnění videí z Youtube.

Na našem webu, lze zveřejnit i PR články, které mohou výrazně podpořit prestiž každého podniku a zákazníkům nabídnou kompletní popis a představení každé restaurace, hotelu a ostatních podniků. 

 

Copyright ©2014, Restaurace Blansko a okolí. Všechna práva vyhrazena.   Technické řešení ©2014 - JL Design.

 

Birmingham Web Development
Contact Us